Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tryb awaryjny ? potrzebna pomoc śląsk !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tryb awaryjny ? potrzebna pomoc śląsk !!!

    Zazdroszczę szczerze automatu Ja już sobie powiedziałem, że następne auto jakiekolwiek by nie było będzie na pewno z automatem. Podjeżdżanie w korkach po 1m lub 2m i tak kilkadziesiąt razy potrafi zabić nawet najsilniejszą miłość do manuala...

  • #2
    tryb awaryjny ? potrzebna pomoc śląsk !!!

    Jestem posiadaczem Fabinki 1.9 TDI ATD przed jutrzejszym wyjazdem na wakacje postanowilem zerknac do auta gdyz zauwazylem wyciek oleju w okolicy Intercoolera......zdjalem nadkole wyciagnalem ICKA wypialem cuzjnik znajdujacy sie na IC okazalo sie ze mam dziurawego IC ...poskladalem jakos wszytko do kupy zakleilem wczesniej dziurke na ic (pekniecie bylo na gornym plastyku). Po zlozeniu do kupy okazalo sie ze Fabia praktycznie toczy sie a nie jezdzi ..pytanie odpiecie czujnika na IC moze spodowac ze komp przejdzie w tryb awaryjny ??!? jesli tak bardzo prosze o pomoc osobe posiadajaca vaga i umijetnosci by pomogla mi ziagnmozowac usterke i usunac ewentualny bald w kompie .......
    PS jesli ktos posiada dojscie do ICKA do Fabi prosze o kontakt
    Pozdrawiam
    Systemy alarmowe

    Komentarz


    • #3
      lakatus, z chęcią bym ci pomógł ale mieszkam 200 km od ciebie ale spróbuj zagadać na priv do kolegi Neck99 lub zefirstorm oni mieli vaga z twoich okolic lub skontaktuj sie z Aligatorem numer do niego znajdziesz na stronie Link tylko tak moge ci pomoc

      nie powinno to być problemem że odłączyłeś ten czujnik mogło dojść do braku styku lub pin sie ukruszył ja miałem tak u siebie w czujniku podczas wymiany w kostce którą sie podpina ukruszył sie pin i auto przeszło w tryb awaryjny

      Komentarz


      • #4
        qrna mada faka moze rzeczywiscie cos z polaczeniem ICKA i kompem jest a mzoe wtyczke na odwort podpialem ?! jest taka mozliwosc w tym gniezdzie ?
        Systemy alarmowe

        Komentarz


        • #5
          lakatus, wtyczka ma tylko jedną możliwośc podpiecia lae różne żeczy sie zdażają ale racej nie da sie jej inaczej podłączyć

          Komentarz


          • #6
            a tak wogole dziekuje za checi pomocy mojej osobie milo mi no gdyby mi teraz klekot sie tak wolno nie kulał to bym śmignał do Ciebie ale w takim stanie to ja wymiekam auto z pedałem w podłodze zre jak maciora a jedzie jak ....braklo mi porownania :/

            [ Dodano: Wto 01 Sie, 06 23:32 ]
            a tak wogole to jest czujnik temperatury jesli dobrze kojaze ?
            Systemy alarmowe

            Komentarz


            • #7
              ja bede jutro od około 13 w krakowie w serwisie na kocmyżowskiej wiec moge sprawdzić co sie dzieje i koledzy z serwisu mogliby coś poradzić od ręki

              Komentarz


              • #8
                lakatus, Jedz do Wojtka Aligatora, a jak nie to mozesz dotoczyc sie do Bielska do CS, tylko najpierw zadzwon czy sa :wink:
                Spritmonitor.de

                Komentarz


                • #9
                  udalo sie uporac z usterka samodzielnie ...otoz zadny tryb awaryjny nie zostal uruchomionu po prostu zle zalozylem obejme po stronie wylotowej icka i wydmuchalo z jedenj strony gumowy przewod ....pierdoła ze mnie no ale wazne ze udalo sie zrobic ... a icek chyba dalej popuszcza gdzies wiec kwalifikuje sie na wymiane szkoda ze nie mam zaplecza gietarki do rur sprawarki bo sam bym odpicowal sobie ic by ibeco na przodzie lub cos podobnego szlag by trafil chlodzenie tego IC auto szybko puchnie :/ niestety "kto nie ma miedzi ten seria jeździ" wiec modyfikacje w firmach odpadaja .....szukam IC sprawnego ale seryjnego raczej..
                  Pozdrawiam
                  Systemy alarmowe

                  Komentarz


                  • #10
                    auto gwizda ino kierowca pizda 8)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X